Dôležité je začať

//Dôležité je začať

Dôležité je začať

Projekt DVE RUKY MÁM je určený všetkým aktívnym a energickým ženám, predovšetkým mamičkám. „Sme veľmi radi, že sa nám podarilo získať grant na realizáciu projektu, ktorý môže podporiť a inšpirovať zraniteľnú skupinu matiek na rodičovskej dovolenke. Často sa stáva, že sa snažia nájsť si nejakú prácu na doma alebo vedľajší úväzok, no bezvýsledne. Chceme ich podnietiť k vlastnému biznisu v oblasti handmade podnikania. Na Slovensku je množstvo úspešných značiek, ktoré vznikli práve počas rodičovskej dovolenky, práve o tom je náš projekt.“ Priblížila Jana Krajkovičová, jedna z iniciátoriek, ktorá DVE RUKY MÁM realizuje.

„Myšlienka vznikla niekedy pred dvomi rokmi, keď sme spoločne s kamarátkou dozvedeli, že sme tehotné. Povedali sme si, že je to ideálna príležitosť niečo vytvoriť. A keďže obe máme vzťah k dizajnu, handmade tvorbe a podnikaniu, voľba bola jasná. Potrebovali sme už len získať peniaze“, uzavrela.

Samotný projekt bude pozostávať zo série 9 workshopov, ktoré vhodne prepájajú praktické skúsenosti handmade sveta a teoretické vedomosti z oblasti podnikania. 

„Projekt ‘Dve ruky mám’ je podporený z programu ACF – Slovakia, ktorý je financovaný z Finančného mechanizmu EHP 2014-2021. Správcom programu je Nadácia Ekopolis v partnerstve s Nadáciou otvorenej spoločnosti Bratislava a Karpatskou nadáciou“.

By | 2020-10-16T16:47:07+02:00 30 júla, 2020|Nezaradené|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment