Pokračujeme v prípravách DVE RUKY MÁM

//Pokračujeme v prípravách DVE RUKY MÁM

Pokračujeme v prípravách DVE RUKY MÁM

Handmade svet je na Slovensku etablovaný sotva desaťročie, no práve vďaka tomu môže byť zaujímavým práve pre mamičky, ktoré chcú byť aktívne. Už názov projektu Dve ruky mám priamo odkazuje na príležitosť využiť vlastné schopnosti a vymyslieť niečo nové, kreatívne a inovatívne. Je teda určený najmä, no nielen mamičkám na materskej dovolenke, ktoré chcú využiť svoj čas a schopnosti naplno a vybudovať základ svojho vlastného podnikania, ktoré bude schopné generovať zisky. Nechceme, aby mamičky boli odkázané na rôzne pochybné formy privyrábania si z domu, pyramídové firmy, ktoré ich zlákajú často len z finančných dôvodov a v konečnom dôsledku neprinesú nič okrem problémov. Chceme pre  nich vytvárať príležitosti a prostredie, v ktorom sa oplatí tvoriť a podnikať.

Aktuálne pripravujeme systém registrácie na jednotlivé workshopy a dolaďujeme ich obsah a jednotlivých hostí. Sledujte našu webovú stránku, aby vám nič neuniklo.

„Projekt ‘Dve ruky mám’ je podporený z programu ACF – Slovakia, ktorý je financovaný z Finančného mechanizmu EHP 2014-2021. Správcom programu je Nadácia Ekopolis v partnerstve s Nadáciou otvorenej spoločnosti Bratislava a Karpatskou nadáciou“.

By | 2020-10-16T16:48:44+02:00 30 augusta, 2020|Nezaradené|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment